[X]

God jul 😀

Styret i Agder fuglehundklubb ønsker alle våre medlemmer og tillitsvalgte en riktig god jul! En stor takk og julehilsen til alle dommere som stiller opp og gjør jaktprøvene våre mulige! God jul til våre samarbeidende klubber! En spesiell hilsen til familien Bjåen på Setesdalens tak, og familien på Fosseland i Kvinesdal. Vi gleder oss til å sees på Bjåen og Kvinesdal igjen!

Vi legger bak oss et veldig spesielt år. Vinterprøvene, utstillingen og høstprøven i Kvinesdal måtte kanselleres. Kun høstprøven på Hovden lot seg gjennomføre. Det er grunn til å håpe på at når vi kommer fram til vinterens jaktprøver er store deler av den mest sårbare del av Norges befolkning beskyttet av vaksine. Vi har neppe kommet dit at befolkningen generelt er beskyttet. Men vi har lært mye om hvordan vi skal takle smittevern. Jaktprøvene kan ganske sikkert gjennomføres på vanlig måte i felt, men vi må regne med forhåndsregler innendørs. Agder fuglehundklubb fylte 60 år i år, uten at vi kunne markere dette slik vi ønsket. En forsiktig markering av jubileet vil bli gjennomført i vinter, men ganske sikkert uten at vi kan samle mange mennesker til festivitas. Men en ny jubileumsbok er på vei!

Hilsen styret

Sponsorer

Royal CaninAgder For Senter  anicura vennesla dyreklinikk horizontal black sørlandets bilsent

Sosialt:

Besøk oss på Facebook   Besøk oss på instagram   Send epost   Grasrotandelen

Antall treff på siden

Artikkelvisninger
1077632

Adresse:

Agder Fuglehundklubb v/Pål Friis
Lumbertoppen 31
4621 Kristiansand

Konto:

Bank: 7325 05 49536
Vipps: #38275
Org.nr: 995632667
Innhold © Agder Fuglehundklubb. Webdesign ©2015-2019 Web Norge